Preferowany dystrybutor
produktów firmy Kerry
dla rynku HoReCa.

Witamy na naszej stronie!

KAPPEX jest preferowanym dystrybutorem produktów firmy Kerry dla gastronomii na terenie całej Polski. Kerry Food Service jest częścią międzynarodowego koncernu Kerry Ingredients, jednego z wiodących na świecie producentów składników dla gastronomii i przemysłu spożywczego.
Zakład w Oleśnicy produkuje przyprawy, aromaty, paniery, sosy, zupy i marynaty. Produkując wyroby w Polsce Kerry jest w stanie oferować naszym klientom bardziej konkurencyjne ceny,
a także rozwijać wyroby lepiej przystosowane do lokalnych potrzeb.

W obecnej formie KAPPEX działa od maja 2005 roku, jednak nasze doświadczenie na rynku HoReCa jest znacznie dłuższe. Aby sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów stale poszerzamy naszą ofertę produktową. Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość,
o czym przekonało się już wielu naszych klientów, którzy docenili wartość jakości naszych produktów w odniesieniu do tańszych zamienników oferowanych na rynku.
Dla zapewnienia wyjątkowego smaku naszych klientów, jesteśmy w stanie pomóc w stworzeniu indywidualnego produktu na określonych warunkach.

Między innymi naszymi klientami są:

oraz wiele innych znanych na rynku i cieszących się popularnością i uznaniem restauracji, ośrodków szkoleniowo wypoczynkowych, a także hoteli, centr konferencyjnych czy fitness.

Tym z Państwa, którzy szukają miejsc, gdzie można mile spędzić czas i naprawdę smacznie zjeść, a tym samym skosztować dań przyrządzonych na bazie oferowanych przez nas produktów, polecamy zakładkę „Tu zjesz smacznie”, gdzie znajdziecie Państwo adresy, zdjęcia i linki do niektórych szczególnie polecanych restauracji naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych produktów i warunkami współpracy.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta i chcielibyście nawiązać współpracę, zapraszamy do rozmów osobiście, telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.